+38 (04744) 3-44-61
Меню

Останні новини

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ Читати повністю
28.03.2024

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Викладач кафедри харчових технологій Ольга ДРОЗД долучилася до проєкту «Організація та управління бізнесом в садівництві» як інструктор з «Ефективних технологій зберігання плодів, ягід і винограду» та отримала відповідний сертифікат.

Читати повністю

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ Читати повністю
27.03.2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів. Не залишились осторонь і студенти ОП «Харчові технології», котрі запропонували провести круглий стіл в межах вивчення дисципліни «Технологія води і водопідготовки в галузі».

Читати повністю

Всі новини

Інженерно-технологічний факультет функціонує з 2006 року, здійснює підготовку молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів та докторів філософії з інженерних та технологічних спеціальностей.

Витоки  факультету сягають 1859 року, коли було створено лабораторію з переробки плодоовочевої продукції при Головному училищі садівництва.

У 1999 році вперше серед аграрних вищих навчальних закладів України була відкрита спеціальність „Технологія зберігання та переробки плодів і овочів”. Продовженням розвитку  в 2004 році стало відкриття спеціальності „Технологія зберігання і переробки зерна”, а у 2007 році відкрито новий напрям „Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва”, а з 2018 року - спеціальності "Агроінженерія" та "Харчові технології".

До складу факультету входять кафедри: харчових технологій; агроінженерії; прикладної інженерії та охорони праці, математики і фізики. У розпорядженні кафедр спеціалізовані та науково-дослідні лабораторії, які мають сучасне матеріально-технічне забезпечення. Факультет має достатній інтелектуальний потенціал висококваліфікованих працівників, серед яких 4 доктори наук, професори, 31 кандидат наук, доценти.

Значний вклад у підготовку високопрофесійних спеціалістів вносять доктори наук: Заморська І.Л., Любич В.В., Осокіна Н.М., Токар А.Ю.; доценти Пушка О.С., Войтік А.В., Лісовий І.О., Кравченко В.В., Дідур В.В., Шевчук М.В., Шевчук В.В., Ковальчук Ю.О., Кутковецька Т.О., Василишина О.В., Калайда К.В., Чернега О.А., Новіков В.В., Желєзна В.В., Євчук Я.В., Герасимчук О.П., Костецька К.В., Єремеєва О.А., Березовський А.П., Кепко О.І., Трус О.М., Прокопенко Е.В., Ковальов Л.Є., Побережець І.І.; старші викладачі Гнатюк М.Г., Худік Л.М. та інші.

Студенти спеціальності „Харчові технології” вивчають необхідні курси загальноінженерних і спеціальних дисциплін, проходять фахову практику на кращих підприємствах харчової та зернопереробної промисловості України.

Необхідні навички практичної підготовки студенти отримують в міні-цехах кафедр: соковому, борошномельному, хлібопекарському, сушильному.

Підготовка фахівців зі спеціальності "Агроінженерія" проводиться на кафедрі у спеціалізованих лабораторіях, обладнаних сучасними видами техніки, які забезпечують повний комплекс механізованих робіт виробництва сільськогосподарської продукції.

Після проходження навчальних практик на першому та другому курсах студенти отримують практичні навички, здобувають робітничі професії тракториста-машиніста та водія автотранспортних засобів.

Виробничу практику студенти проходять у сільськогосподарських товариствах, агрофірмах, фермерських господарствах України, а найкращі – у фермерських господарствах Франції, Німеччини, Великої Британії.

У складі факультету – чотири комп’ютерних класи, які мають сучасні навчальні програми інженерного спрямування. Студентам надана можливість доступу до сучасних засобів інформаційного забезпечення через мережу Інтернет.

На кожній кафедрі працюють наукові студентські гуртки, в яких беруть участь понад 200 студентів, проводяться наукові студентські конференції та олімпіади. У вільний від занять час студенти мають змогу проявити свої таланти та здібності у художній самодіяльності, спорті.

Випускники інженерно-технологічного факультету відзначаються високим рівнем професійної підготовки, комунікабельністю, великою працелюбністю, а тому після закінчення навчання всі вони працевлаштовуються.

Відомо, що в умовах сьогодення найдефіцитнішими є технічні спеціальності. Тому отримані на факультеті знання та професійні навички є гарантом реальної перспективи подальшого професійного зростання.